Strona główna » Informator » Aktualności » Przedszkolaki w bibliotece

Przedszkolaki w bibliotece

Wczoraj Pani Jesień zagościła wraz z dziećmi przedszkolnymi w naszej uczelnianej bibliotece. Grupa 17 przedszkolaków z opiekunkami miała okazję posłuchać opowiadań i wierszy związanych z obecnie królującą porą roku. Młodzi entuzjaści Biblioteki DSW aktywnie pracowali na lekcji bibliotecznej prowadzonej przez bibliotekarki.  Milusińscy mieli okazję sprawdzić się w rozumieniu tekstów, poćwiczyć wypowiedzi na forum grupy jak również wytężyć umysły przy rozwiązywaniu tematycznych zagadek. Frajdę dzieciom sprawiły też zajęcia plastyczne, w których pracowały ręce i utrwalano przy okazji znajomość liczb. Grupa już zadeklarowała swój udział w kolejnych zajęciach za miesiąc.  Oczywiście serdecznie ich zapraszamy!

dzieci w bibliotece, książki

zdjęcia i tekst: Małgosia Podgóska, Irena Augustynowska