Strona główna » Informator » Aktualności » Hałas i dobre zachowanie w Bibliotece DSW

Hałas i dobre zachowanie w Bibliotece DSW

Kolejne spotkanie z dziećmi przedszkolnymi w naszej uczelnianej bibliotece miało miejsce 12 grudnia br. Grupa przedszkolaków z opiekunkami miała okazję posłuchać tym razem opowiadania „O hałasie” Igor Buszkowskiego i wiersza Aleksandra Fredry „Paweł i Gaweł”. Tematem zajęć był „Hałas i dobre zachowanie”. Młodzi entuzjaści Biblioteki DSW aktywnie słuchali nie tylko czytanych tekstów. Zgadywali różne odgłosy natury, ptaków i zwierząt, ale też hałasu i dźwięków instrumentów. Milusińscy mieli okazję pograć na garnkach, kubeczkach czy słoikach, odgadywać zagadki i wytężyć umysły przy poznawaniu budowy ucha i skali hałasu. Grupa zadeklarowała swój udział w kolejnych zajęciach. Serdecznie ich zapraszamy!

Małgosia Podgórska, Irena Augystynowska